Startuje projekt edukacyjny dla dzieci i młodzieży „Sztuka na 6!”

Z tej okazji mamy przyjemność poinformować, że podjęliśmy współpracę z Karkonoska Filharmonia Kameralna oraz Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
Projekt edukacyjny rozpoczną koncerty Karkonoska Filharmonia Kameralna z programem – „Księżniczki Disneya” (7 marca), skierowanym do młodszych słuchaczy oraz „Sanah śpiewa Poezyje” (20 marca) dla młodzieży. Zespoły KFK działają pod egidą filharmonii, co gwarantuje ich wysoki poziom artystyczny.
W kwietniu zaś wraz z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu szykujemy spektakl „Szewczyk Dratewka” (16 kwietnia). Ciepła opowieść dla najmłodszych o sile pomocy i serdeczności, o tym że często nie trzeba nic posiadać, aby komuś pomóc i o tym, że pomaganie nie zawsze jest łatwe – ale zawsze jest warte wysiłku.
„Sztuka na 6!” kierujemy głównie do uczniów szkół podstawowych z gminy Środa Śląska. Jesteśmy w trakcie przygotowań oferty również dla starszej publiczności.
Inicjatywa ta ma na celu propagowanie sztuki wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie ich do czynnego korzystania z oferty kulturalnej.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *