Zapraszamy na Średzki jarmark świąteczny!

6 grudnia zapraszamy na występy dzieci ze średzkich przedszkoli – będą z nami grupy z Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkole Publiczne nr 1 w Środzie Śląskiej oraz Niepubliczne Przedszkole Entliczek Środa Śląska. Dziś w rynku spotkamy również Świętego Mikołaja, który uraczy Was słodkościami.

Na scenie zaśpiewają: o 16:00 – Paweł Wenderski, o godz. 16:45 – Oliwia Bachowska, o godz. 17:00 – uczniowie zajęć wokalnych Gosi Pauki, o godz. 18:00 Ola Krzyżańska i Michał Michalski. Będzie można wziąć udział w akcji „choinka za kolędę”
(w godz. 15:00-18:00 oraz między występami), w której za zaśpiewanie kolędy można otrzymać choinkę. W Kino Kadr odbędzie się spotkanie z Mikołajem i wręczenie paczek dla dzieci z Gminy Środa Śląska oraz z okolicznych miejscowości.
O godz. 18:00 zapraszamy na darmowy poczęstunek w postaci zimowej herbaty oraz ciasta przygotowany przez KGW Chwalimierz (na stoisku do kupienia również pierogi oraz kiełbasa z dodatkami).
Dodatkowo, w foodtrucku będzie można kupić gofry, kołacze, churros, gorącą kawę i czekoladę, zimową herbatę, watę cukrową czy popcorn.
Zachęcamy także do wsparcia zbiórki na rzecz zwierząt organizowanej przez Stowarzyszenie Sierściuchy. Stowarzyszenie pomaga zwierzętom bezdomnym i właścicielskim. Kwesta odbędzie się za pośrednictwem zaangażowanych w zbiórkę wolontariuszy, którzy będą zbierać datki do puszek kwestarskich. Zachęcamy mieszkańców Środy Śląskiej oraz gości naszego jarmarku do wsparcia zbiórki. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę przy dworcu autobusowym w Środzie Śląskiej, gdzie również będzie można “cegiełkę” i wesprzeć ich działania.

Dołącz do wydarzenia na facebooku!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *