Ho, ho, ho! 🎅 ⭐ ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ NASZE MIASTO! 🎅💫

Wczoraj od rana w średzkich przedszkolach i szkołach słychać było dzwoneczki a to w związku z wizytą Świętego Mikołaja i jego pomocników.

Wszyscy już od samego rana nie mogli się doczekać naszego czerwonego Jegomościa z długą brodą, krasną czapką i workiem pełnym łakoci.

Ależ to były spotkania! ✨

Nasz dostojny gość rozpoczął swoją wizytę od odwiedzin naszych przedszkolaków, które już od przyjścia do przedszkola nasłuchiwały dźwięku dzwoneczka i pukania do drzwi. Mikołaj sprawił dzieciom wiele radości i uśmiechu. Przedszkolaki powitały naszego gościa specjalnie przygotowaną dla niego piosenką, a Mikołaj w nagrodę podarował wszystkim słodycze. Mikołaj nie zapomina również o starszych dzieciach i dlatego odwiedził miejscowe liceum i technikum.

Były świąteczne piosenki, życzenia i wspólne zdjęcia.

Dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny w Środzie Śląskiej!🌃

ZOBACZ ZDJĘCIA 

Wizyta Mikołaja 6.12.2022 Środa Śląska

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *