Mamy przyjemność poinformować Państwa, że podjęliśmy współpracę z firmą  PEPSICO Polska, która została sponsorem platynowym 18. edycji Święta Wina w Mieście Skarbów! 

Więcej o działaniach firmy będzie można dowiedzieć się przy stoisku wystawienniczym podczas imprezy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony PEPSICO Polska

Dziękujemy PEPSICO Polska za wsparcie imprezy!

O FIRMIE

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2022 wyniósł ponad 86 miliardów dolarów (ponad 360 miliardów złotych). Firma oferuje szeroką gamę produktów, takich jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Pepsi, Lipton czy Mirinda. Wiele z kultowych marek firmy generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

“Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przekąsek dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi.

W Polsce jesteśmy obecni od 1991 roku. Zatrudniamy ponad 4000 osób. Mamy 5 fabryk na terenie kraju, w tym otworzony w maju tego roku najbardziej zrównoważony środowiskowo zakład produkcji przekąsek na terenie UE w Świętem k. Środy Śląskiej. “

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *