Przed nami Średzki Jarmark Świąteczny, na którym znajdziemy mnóstwo pyszności i rękodzieła a także posłuchamy najpiękniejsze kolędy i poznamy urocze alpaki❗🎅⭐️

17 grudnia o 16:30 wystąpią solistki Limmia Music, a o 17:00 Ola Krzyżańska przy akompaniamencie Michała Michalskiego zaśpiewa najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz największe świąteczne polskie i zagraniczne przeboje.

18 grudnia wystąpi Chór Seniora pod dyrygenturą Gosi Pauki. W programie znajdą się również wspaniałe występy z udziałem uczniów zajęć muzycznych w Domu Kultury z Gosią Pauką. W ramach Średzkiej Szkoły Rocka po raz pierwszy zaprezentują się Młodzi Artyści pod kierownictwem trenera, Macieja Gaickiego. Wystąpią także zespoły ludowe z naszego okręgu.

W Rynku Dolnym działać będzie także Alpakowa Zagroda. Odwiedzą nas dwie urocze alpaki z Alpaka Rancho.🦙🦙 Podczas krótkiej prelekcji dowiemy się o pochodzeniu, pielęgnacji i zwyczajach tych przyjaznych stworzeń. Dzieci będą miały możliwość podejść do nich, pokarmić je marcheweczkami🦙🥕 lub specjalną karmą, pogłaskać i przytulić. Oczywiście opiekunowie mogą w tym czasie wykonywać zdjęcia.

Godziny wizyty: 15:00-17:00.

Kontynuujemy również coroczną akcję “choinka za kolędę”🎄, w której za zaśpiewanie kolędy na scenie można zdobyć drzewko. W akcji będzie można wziąć udział 17 i 18 grudnia w Rynku Dolnym w godz. 15:00-18:00 (między występami).

Zwieńczeniem świątecznego weekendu będzie poczęstunek dla mieszkańców na który już dziś serdecznie zapraszamy.

dołącz do wydarzenia

plakat wydarzenia

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *