💖 Zagraj z nami w 30. Finale WOŚP! 💖

W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej działać będzie sztab #1835.

Pieniądze zebrane w 30. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom okulistycznym „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

Zarejestrowaliśmy wolontariuszy, którzy będą przewodniczyć akcjami WOŚP w świetlicach wiejskich w Gminie Środa Śląska. Zapraszamy do udziału w zbiórkach do puszek kwestarskich, licytacjach, zabawach tanecznych, sprzedaży produktów.

Na naszym profilu Facebook znajdą Państwo grupę poświęconą licytacjom na rzecz WOŚP. Niemal codziennie na koncie Allegro naszego sztabu można spodziewać się nowych aukcji. Wylicytować będzie można zarówno produkty, jak i usługi od lokalnych przedsiębiorców oraz osób prywatnych, którzy włączyli się w tegoroczne akcje. Sprawdź co możesz wylicytować, z czego skorzystać lub na co się wybrać w Twojej okolicy – jednocześnie pomóc innym.

Masz firmę lub jesteś osobą prywatną, która chce przekazać na licytację przedmiot bądź usługę? Zobacz szczegółowe informacje i napisz do nas na wospdk@srodaslaska.pl

W Domu Kultury, świetlicach wiejskich oraz wybranych kawiarniach, restauracjach i sklepach w Środzie Śląskiej pojawiły się już pierwsze puszki kwestarskie naszego sztabu.

Dołącz do grupy 💖 i wesprzyj 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *