Szanowni Państwo,
informujemy, że podczas najbliższego wydarzenia – pokazu Magic Show będą stosowane następujące podstawowe środki prewencyjne związane z sytuacją epidemiologiczną, bazujące na zaleceniach rządowych dotyczących organizacji imprez kulturalnych:
☑️ zapewniony zostanie dostęp do środków dezynfekujących w różnych punktach na terenie obiektu,
☑️ dezynfekcja rąk będzie obowiązkowa dla widzów przed wejściem na wydarzenie,
☑️ wprowadzona zostanie bezdotykowa kontrola biletów,
☑️ obowiązkowe dla wszystkich widzów oraz pracowników obsługi mających kontakt z widzami będzie użytkowanie maseczek ochronnych (w przypadku pracowników z możliwością zamiennego korzystania z przyłbicy ochronnej); widzowie będą zobowiązani do korzystania z maseczki ochronnej podczas całego wydarzenia, co może podlegać kontroli ze strony obsługi,
☑️ sala będzie intensywnie wietrzona oraz obowiązkowo dezynfekowana przed każdym z pokazów,
☑️ na terenie obiektu, w miejscach ogólnodostępnych, będą udostępniane wytyczne oraz dodatkowe informacje dotyczące bezpieczeństwa
☑️ brak możliwości skorzystania z szatni


Dodatkowo przypominamy, że miejsca na biletach zakupionych na pokaz w dniu 21.03.2020 – NIE OBOWIĄZUJĄ – widzowie będą mogli usiąść tylko na miejscach wyznaczonych przez obsługę.
Na godz. 15:30 zapraszamy wszystkich, którzy zakupili bilety na dksrodaslaska.pl lub stacjonarnie – w sekretariacie Domu Kultury.
Na godz. 18:30 zapraszamy osoby, które nabyły bilety online na kupbilecik.pl.


W celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa widzów, a także artystów i pracowników obsługi, wstęp na wydarzenie wiąże się z koniecznością wpisania się na listę osób biorących udział w wydarzeniu wraz z podaniem podstawowych danych kontaktowych. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane do celów marketingowych oraz pokrewnych, a także zostaną usunięte po upływie 25 dni od wydarzenia.


Dziękujemy za wyrozumiałość.
Pozdrawiamy serdecznie!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *