Szanowni Państwo,
informujemy, że podczas najbliższego wydarzenia – pokazu Magic Show będą stosowane następujące podstawowe środki prewencyjne związane z sytuacją epidemiologiczną, bazujące na zaleceniach rządowych dotyczących organizacji imprez kulturalnych:
☑️ zapewniony zostanie dostęp do środków dezynfekujących w różnych punktach na terenie obiektu,
☑️ dezynfekcja rąk będzie obowiązkowa dla widzów przed wejściem na wydarzenie,
☑️ wprowadzona zostanie bezdotykowa kontrola biletów,
☑️ obowiązkowe dla wszystkich widzów oraz pracowników obsługi mających kontakt z widzami będzie użytkowanie maseczek ochronnych (w przypadku pracowników z możliwością zamiennego korzystania z przyłbicy ochronnej); widzowie będą zobowiązani do korzystania z maseczki ochronnej podczas całego wydarzenia, co może podlegać kontroli ze strony obsługi,
☑️ sala będzie intensywnie wietrzona oraz obowiązkowo dezynfekowana przed każdym z pokazów,
☑️ na terenie obiektu, w miejscach ogólnodostępnych, będą udostępniane wytyczne oraz dodatkowe informacje dotyczące bezpieczeństwa
☑️ brak możliwości skorzystania z szatni


Dodatkowo przypominamy, że miejsca na biletach zakupionych na pokaz w dniu 21.03.2020 – NIE OBOWIĄZUJĄ – widzowie będą mogli usiąść tylko na miejscach wyznaczonych przez obsługę.
Na godz. 15:30 zapraszamy wszystkich, którzy zakupili bilety na dksrodaslaska.pl lub stacjonarnie – w sekretariacie Domu Kultury.
Na godz. 18:30 zapraszamy osoby, które nabyły bilety online na kupbilecik.pl.


W celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa widzów, a także artystów i pracowników obsługi, wstęp na wydarzenie wiąże się z koniecznością wpisania się na listę osób biorących udział w wydarzeniu wraz z podaniem podstawowych danych kontaktowych. Dane kontaktowe nie będą wykorzystywane do celów marketingowych oraz pokrewnych, a także zostaną usunięte po upływie 25 dni od wydarzenia.


Dziękujemy za wyrozumiałość.
Pozdrawiamy serdecznie!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *