Wybierz się w Dzień Kobiet na seans filmowy „Z miłości do mody”.

Niezwykle kobiecy film o nadziei, szansie i pięknie, jakie może się pojawić, gdy pójdziemy w życiu za głosem swoich prawdziwych emocji. W rolach głównych Nathalie Baye oraz Lyna Khoudri.

Po seansie zapraszamy do foyer na pokaz wizażu i pielęgnacji z wizażystką – Karoliną Kowalczyk. Dzięki zaprezentowanym technikom makijażu, każdy z uczestników zyska wiedzę jak podkreślić piękno na co dzień i na specjalne okazje.

Bilety: 25 zł

dostępne na www.dksrodaslaska.pl oraz kasie kina

brak możliwości rezerwacji miejsc

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc osobom z terenów objętych wojną, przebywającym na terenie Gminy Środa Śląska. 

Opis filmu: Pracująca dla domu mody Christiana Diora Esther pragnie zakończyć swoją karierę głównej krawcowej w wielkim stylu. Ostatnia nadzorowana przez nią kolekcja ma być ukoronowaniem jej dotychczasowych dokonań. Pewnego dnia zostaje okradziona w metrze przez 20-letnią Jade –zbuntowaną dziewczynę, której w życiu daleko do luksusów symbolizowanych przez markę Dior. Losy obu kobiet splatają się i Esther, mimo początkowego uprzedzenia, dostrzega w złodziejce wielki modowy talent. Zamiast wezwać policję – kobieta postanawia zaopiekować się Jade i proponuje jej pracę w swojej pracowni krawieckiej. Będzie to początek szorstkiej, ale też niezwykle ważnej i pięknej relacji między obiema bohaterkami. Jade dostanie szansę na spełnienie swoich marzeń, a Esther być może znajdzie godną następczynię, która przywróci modowym kolekcjom spod znaku Diora świeżość i świetność.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1Komentarze