GRAFIK ZAJĘĆ

Sala baletowa

14:30-15:30
CAPOEIRA
Entliczek

16:40-17:40
ZAJĘCIA TEATRALNE
M. Jankowska

18:00-20:30
ZAJĘCIA “ZDROWY KRĘGOSŁUP”
K. Włodarczyk

Sala taneczna

15:00-16:00
JOGA 60+
K. Włodarczyk

16:00-17:00
JOGA DLA DZIECI 7-12l.
K. Włodarczyk

17:30-19:30
ZAJĘCIA TANECZNE
M. Janiak-Deperas

19:45-21:00
HIGH HEELS
A. Durman

Sala plastyczna

15:00-19:15
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
M. Jankowska

Sala prób

12:00-21:00
GRA NA GITARZE
J. Pawlicki

Sala perkusyjna

13:00-18:00
ZAJĘCIA MUZYCZNE
S. Dyderska

Sala nr. 1 (B)

15:00-17:00
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
J. Kata

18:00-21:00
ZAJĘCIA WOKALNE
M. Pauka

Sala nr. 3 (B)

15:00-19:30
J. ANGIELSKI
Ł. Pająk

Sala baletowa

16:00-18:00
ZAJĘCIA BALETOWE
O. Apanasenko

18:00-20:30
LADIES

Sala taneczna

10:00-11:00
CAPOEIRA
Przedszkole Entliczek

17:45-20:15
FITNESS
Justyna Uran

Sala plastyczna

18:00-20:00
SZACHY
M. Maciejewski

Sala prób

12:00-21:00
GRA NA GITARZE
M. Gaicki

Sala perkusyjna

12:00-21:00
GRA NA GITARZE
M. Gaicki

ZAJĘCIA WOKALNE I CHÓR SENIORA
A. Białek – przeniesione do Centrum NGO

Sala nr. 1 (B)

14:00-20:00
ZAJĘCIA WOKALNE
G. Pauka

Sala nr. 3 (B)

15:45-18:00
J. ANGIELSKI
Ł. Pająk

Sala baletowa

17:00-19:00
MISY TYBETAŃSKIE I DZWONKI KOSHI
M. Fleming

19:00-20:30
TANIEC TOWARZYSKI DLA PAR
A. i W. Jabczyńscy

Sala taneczna

9:30-10:30
CAPOEIRA
Entliczek

15:30-21:15
ZAJĘCIA TANECZNE
M. Janiak-Deperas

Sala plastyczna

15:00-18:00
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
J. Kata

18:00-21:00
FOTOGRAFIA
R. Mróz

Sala prób

13:00-16:00
GRA NA SKRZYPCACH
M. Adamiak

Sala perkusyjna

12:00-20:00
PERKUSJA
R. Ofierski

Sala nr. 1 (B)

14:00-20:00
ZAJĘCIA WOKALNE
G. Pauka

Sala nr. 3 (B)

15:00-18:00
J. ANGIELSKI
Ł. Pająk

Sala baletowa

11:00-12:00
CAPOEIRA
Entliczek

16:40-17:40
ZAJĘCIA TEATRALNE
M. Jankowska

18:30-21:00
LADIES

Sala taneczna

9:00-10:00
JOGA
K. Włodarczyk

10:00-11:30
ZAJĘCIA “ZDROWY KRĘGOSŁUP”
K. Włodarczyk

17:45-20:15
FITNESS
J. Uran

Sala plastyczna

13:30-14:30
SZACHY
Entliczek

15:00-19:15
ZAJĘCIA PLASTYCZNE
M. Jankowska

Sala prób

12:00-21:00
GRA NA GITARZE
M. Gaicki

Sala perkusyjna

13:00-19:00
NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH
S. Dyderska

19:00-20:30
ZAJĘCIA WOKALNE
S. Dyderska

Sala nr. 1 (B)

17:00-19:00
SZACHY
O. Cedzidło (co II tygodnie)

17:00-19:00
FOTOGRAFIA
O. Cedzidło (co II tygodnie)

Sala nr. 3 (B)

Sala widowiskowa

Sala baletowa

17:00-19:00
MISY TYBETAŃSKIE I DZWONKI KOSHI
M. Fleming

Sala taneczna

15:00-17:00
DOLNOŚLĄZACY
I i III piątek miesiąca

18:00-19:00
JOGA
K. Włodarczyk

19:00-20:00
FITNESS
K. Włodarczyk

Sala plastyczna

Sala prób

12:00-18:00
GRA NA GITARZE
M. Gaicki

Sala perkusyjna

14:00-20:00
PERKUSJA
R. Ofierski

Sala nr 3 (B)

Sala nr. 3 (B)

15:00-18:45
J. ANGIELSKI
Ł. Pająk

Sala baletowa

Sala taneczna

Sala plastyczna

Sala prób

Sala perkusyjna

Sala nr. 1 (B)

Sala nr. 3 (B)

9:30-12:00
J. ANGIELSKI
Ł. Pająk

Foyer

Sala widowiskowa

Sala baletowa

17:00-21:00
LADIES

Sala taneczna

Sala plastyczna

Sala prób

Sala perkusyjna

Sala nr. 1 (B)

Sala nr. 3 (B)

Foyer

Sala widowiskowa