Z okazji Walentynek, 14 lutego zapraszamy do DK Środa Śląska na spektakl „Sposób na blondynkę”.

Wystąpią aktorzy Krakowska Fundacja Teatralna – Małgorzata Lewińska, Mikołaj Krawczyk, Piotr Kozłowski, Michał Pietrzak.

Bilety w cenie: strefa I – 89 zł, strefa II – 69 zł

KUP BILET tutaj, bilety dostępne również w sekretariacie DK, kasie Kina Kadr.

Zobacz trailer

Opis:
Portal randkowy to czasem jedyna możliwość, żeby zmienić swoje życie. Na lepsze lub na gorsze, bo zarówno w realnym życiu jak w Internecie – kiedy się gra, można albo wszystko wygrać, albo przegrać.
Małżeństwo Normy i Czarka trwa wyłącznie z powodu wspólnych kredytów. Pewnego dnia, przy ich barze, ktoś przebija opony w nowym Ferrari majętnego Zygmunta, który jedzie do swojej posesji w Oazie dla Milionerów. Zygmunt nie lubi ludzi i niewiele o nich wie, za to Czarek, jako wytrawny podrywacz, wie o innych wszystko. Kto na kogo czyha?
Oszustwo romantyczne jeszcze nigdy nie było tak łatwe, a w Sieci niekiedy bywa naprawdę niebezpiecznie. Kto kogo złowi, złota rybka rekina czy odwrotnie? Jest jeszcze Tajemnicza Kobieta, która nie ma w życiu już nic do stracenia i oczywiście jest również ten trzeci: najsłynniejszy w kraju detektyw, który może i umie wszystko.
Na pozór to wydaje się proste… Zalogować się na portal randkowy, by stworzyć swoje nowe “ja”. Każde kłamstwo jest dozwolone. Bo w Internecie każdy może być blondynką; nawet blondynka.
Czarek staje w szranki z Zygmuntem o względy idealnej Cindi, wielbicielki tańca na rurze, której zdjęcie znajdują w Internecie. Wszystkie chwyty są dozwolone.
Na ile byłbyś w stanie zaryzykować, jeśli stawką jest szczęśliwa przyszłość?
Samotność, pragnienie miłości i poczucia bezpieczeństwa kontra  dwojakość ludzkiej natury. Która część osobowości wygra? Kim jesteśmy i dlaczego wolimy udawać kogoś innego, zamiast się rzeczywiście zmienić?  Kto będzie bardziej wyrafinowany: ofiara czy oszust?
Odwieczna walka dobra ze złem okraszona poczuciem humoru i doskonałym kunsztem aktorskim.
Scenariusz: Agnieszka Szygenda
Reżyseria: Aleksandra Nieśpielak, Dariusz Taraszkiewicz
Producent: Leszek Kawiatkowski
Kostiumy i scenografia: Małgorzata Filipak-Kwiatkowska

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *