Zapraszamy na Galę Operetkowo-Musicalową w wykonaniu solistów Teatru Muzycznego Castello.

14.04.2023 o godz. 19:00 w sali widowiskowej DK.

„Gala operetkowo-musicalowa” to spotkanie z piękną muzyką i wyjątkowymi artystami. Anna Pieszka, Justyna Dyla i Tomasz Białek to nieliczni artyści, którzy z powodzeniem łączą umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego. Soliści prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski.

Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku artyści dysponują niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością. Podczas koncertu wykonane zostaną  najpiękniejsze utwory z popularnych musicali, ale w programie nie zabraknie arii i duetów operetkowych. Ze sceny popłyną dźwięki utworu „Memory” z musicalu „Koty”, z mocą zabrzmi „Upiór w Operze”, walczykowo rozbuja publiczność duet „W rytm Walczyka” oraz „Usta milczą, dusza śpiewa”, a w szampański nastrój wprowadzi wszystkich słynny „Czardasz Sylwii” z operetki „Księżniczka Czardasza”.

Nie zabraknie takich hitów jak: „Brunetki, blondynki” czy „Przetańczyć całą noc”. To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas „Gali operetkowo-musicalowej”. Wydarzenie z wdziękiem i elegancją oraz dobrym humorem poprowadzi konferansjer Barbara Pakura-Brzoska. Tancerze Teatru Muzycznego Castello wykonają dla widzów m.in.: walca, polkę i ognistego czardasza.

Czas trwania koncertu: ok 90 minut.

Ceny biletów: strefa I – 70 zł, strefa II-50zł

Zobacz PLAKAT

Bilety dostępne TUTAJ lub sekretariacie Domu Kultury.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *