Drodzy Państwo!

W ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Środzie Śląskiej zawiązaliśmy sztab #1835. 31. Finał WOŚP poświęcony będzie zbiórce funduszy na rzecz walki z sepsą.

Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą różne akcje internetowe i wydarzenia, w które włączamy się również my.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia 31. Finału WOŚP. Jeśli Państwa firma dysponuje produktami lub/i usługami, które chcielibyście Państwo przekazać na rzecz Sztabu jako firma zaoferować pomoc przy organizacji akcji, zgłoście się do nas!

Wybierzcie nasz sztab i skontaktujcie się z Szefem Sztabu – w celu usprawnienia kontaktu pytania prosimy kierować pod adres wospdk@srodaslaska.pl. Możecie skorzystać z danych kontaktowych podanych na naszej stronie www.dksrodaslaska.pl. Przygotowaliśmy mnóstwo aktywności i mamy nadzieję, że dzięki współpracy osiągniemy jeszcze większe wyniki.

Informujemy, że działamy jako wolontariusze i nie pobieramy żadnych wynagrodzeń z tytułu prowadzenia Sztabu.

Co możemy zaoferować Państwa firmie w zamian za wsparcie?

Na ustalonych wcześniej zasadach możemy reklamować firmy, z którymi współpracujemy – w kinie, podczas imprez plenerowych czy zamkniętych a także w naszych mediach społecznościowych, stronie www oraz przez materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wzmianki słowne, rozmowa w studio DK).

W dwóch ubiegłych finałach w foyer Domu Kultury działało studio WOŚP, które uruchomimy również na 31. Finał.

W studio mogą Państwo przedstawić swoją firmę, opowiedzieć o jej działalności i wkładzie w 31. Finał WOŚP.

W sferze kulturalnej działamy przez cały rok! Jest to dla Państwa okazja pokazania się lokalnej społeczności jako firma, która wspiera działania związane z 31. Finałem WOŚP.

Wasze zaangażowanie może wzbogacić program przygotowany przez nasz Sztab, a tym samym zwiększyć liczbę osób angażujących się w zbiórkę podczas 31. Finału WOŚP.

Przygotowujemy również specjalne finałowe podziękowania. Jest to wyraz naszej ogromnej wdzięczności za to, że postanowiliście Państwo wesprzeć nasze działania – wspierając lokalny Sztab.

Mamy nadzieję na pozytywny odzew i możliwość współpracy w szczytnym celu.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3Komentarze