Zapraszamy 6 listopada o godz. 16:00 do DK Środa Śląska na Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym cyrkowym programie! Cirque de Volaille.

Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym cyrkowym programie! Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest… Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku! Nie kroić bo pryśnie masłem… tfu – śmiechem!

Ani Mru-Mru w swoich występach porusza tematy z życia codziennego, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych. Są bardzo popularni, a każdy ich skecz bawi do łez. W ciągu wielu lat na scenie wypracowali własny, niepowtarzalny styl. Najnowszy program „Cirque de volaile”, to nowe pomysły oraz śmieszne i zabawne teksty i wysokiej klasy skecze. W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnego rodzaju skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o….. Nowy program, to ani Mru Mru w najlepszym wydaniu. Tym programem udowadniają, że 2 godziny spędzonego czasu z nimi, to świetna zabawa, dużo radości i doskonały kontakt z publicznością.

Bilety w cenie 89 zł dostępne w sekretariacie Domu Kultury w Środzie Śląskiej oraz  kasie Kina Kadr. 

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *