14 sierpnia w Parku Cesarzowice k. Środy Śląskiej odbędzie się LOOP Music Festival ! 

Na scenie 𝗟𝗢𝗢𝗣 𝗠𝗔𝗜𝗡 𝗦𝗧𝗔𝗚𝗘 zaprezentują się:

Kabe, Tribbs , 𝗝𝗢𝗦𝗘𝗙 𝗕𝗥𝗔𝗧𝗔𝗡, 𝗔𝗟𝗟𝗘𝗡 , Dj Danek , 𝗞𝗔𝗗𝗘 , MattHouse , Projekt Nielegal , SOBNOIZE, SPW CREW

Na scenie 𝗧𝗥𝗘𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗚𝗘 zagrają:

DUSS, DJ V_VALDI , Chris Buzzer , DEERAVE , Fideshi , 𝗠𝗜𝗞𝗘, Mike Lynx , Pedro Agni

Bilety w cenie 59 zł do kupienia na www.dksrodaslaska.pl , www.biletomat.pl

a także stacjonarnie – w DK Środa Śląska i Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej oraz u promotorów. Będzie również możliwość zakupu biletów w dniu festiwalu przy wejściu.

Dodatkowo w  trakcie wydarzenia pojawią się wolontariusze z Fundacja Cząstka Ciebie, dzięki którym będzie możliwość wsparcia potrzebujących dzieci i dorosłych. Zbierane pieniądze są przeznaczane na ich specjalistyczne leczenie oraz pomoc doraźną. Powstanie również specjalne stanowisko, gdzie wolontariusze będą malować twarze uczestników imprezy lub zrobią ciekawy tatuaż z henny…a to nie wszystko!

Aby ułatwić dotarcie na festiwal zapewniamy transport! Dzięki Gminie Środa Śląska, kursować będą zielone busy Średzkiej Komunikacji Publicznej, które dowiozą i odwiozą uczestników imprezy. Rozkład jazdy pojawi się na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM. Informujemy, że festiwal jest skierowany do osób  w wieku 16+. W przypadku osób nieletnich wymagane jest wypełnione Oświadczenie opiekuna prawnego upoważniające do wstępu na teren imprezy. W przypadku braku niniejszego oświadczenia osoba niepełnoletnia (pomimo zakupu biletu) nie zostanie wpuszczona na teren imprezy. Osoby poniżej 16 roku życia mogą przebywać na terenie imprezy wyłącznie pod nadzorem Opiekuna prawnego.

Zobacz OFICJALNY PLAKAT i MAPKĘ SYTUACYJNĄ FESTIWALU

Dołącz do wydarzenia i polub stronę festiwalu aby być na bieżąco!

Partnerem wydarzenia jest: Biletomat.pl, ROTOM

Zapraszają Organizatorzy:

Gmina Środa Śląska, Dom Kultury w Środzie Śląskiej, Live Audio, Feel The Emotions

 

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *