Najnowszy wspólny projekt DK, Miasto i Gmina Środa Śląska razem z Feel The Emotions oraz LiveAudio wita Was po raz pierwszy!

To LOOP Music Festival , który będzie łączyć różnorodne gatunki muzyczne i sprawi, że teren na którym odbędzie się festiwal (niezwykle urokliwy PARK w Cesarzowicach) będzie miał niesamowity i malowniczy klimat. Na scenie pojawią się topowe gwiazdy ze szczytu listy przebojów oraz młodzi artyści z naszego regionu.

Nasze logo to znak nieskończoności, a to znaczy, że naszym celem jest zapętlenie pozytywnych wrażeń wśród naszych festiwalowiczów.

Nieskończenie dobra zabawa już 14 sierpnia od godziny 17.00 na LOOP Music Festival!

Pamiętajcie, że następnego dnia poniedziałek jest dniem wolnym od pracy. To będzie niedziela pełna cudów!

BILETY

Pierwsza pula biletów do końca lipca w cenie 59 zł już w sprzedaży! Bilety dostępne na stronie DK oraz stacjonarnie w Urzędzie Miasta i Gminy Środa Śląska oraz Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Dzięki Gminie Środa Śląska, kursować będą zielone busy komunikacji miejskiej, które dowiozą Was na festiwal oraz zapewnią Wam z niego powrót. Godziny kursów zostaną Wam przedstawione kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu.

Uderzamy z pierwszym headlinerem!

Nowa gwiazda młodego pokolenia, utalentowany artysta, który podbił w ostatnim czasie wszystkie listy przebojów. Jeden z najpopularniejszych polskich twórców w serwisie Spotify, którego utwory miesięcznie odwiedza ponad 2,5 miliona słuchaczy. Autor największego hitu lata – „Ostatni raz zatańczysz ze mną” wraz z Kubańczykiem i produkcji „Duże Oczy” oraz „Ratuj” ze Smolastym. Przed wami znakomity DJ i jeszcze lepszy producent, czyli nie kto inny jak Tribbs. 14 sierpnia wystąpi na scenie 𝐿𝒪𝒪𝒫 𝑀𝒶𝒾𝓃𝒮𝓉𝒶𝑔𝑒 i rozgrzeje Park Cesarzowice do czerwoności.

Kolejna GWIAZDA to 𝓚𝓪𝓫𝓮 na 𝐋𝐎𝐎𝐏 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐯𝐚𝐥! Kabe – rocznik ’00, artysta, autor tekstów, raper. Wychowany w 95 departamencie na francuskim osiedlu. Członek kolektywu GCBW. W jego numerach usłyszeć można wpływ zachodniej i rodzimej sceny, które sprawnie spajają historie o paryskich i warszawskich blokach. Część utworów nagrywa w języku francuskim. Bo bardzo dobrze przyjętym albumie ‘Albinos’ i późniejszym transferze do wytwórni QueQualty wydał album ‘Mowgli’, który szybko uzyskał status platynowej płyty. Raper, razem ze swoim producentem Opiatem, pracują nad kolejnymi nagraniami, nie zwalniając tempa. 1 lipca Kabe wydał swój nowy album o nazwie „KING KONG”, który już w dniu premiery pokrył się złotem! 14 sierpnia raper zagra dla Was na scenie 𝐿𝒪𝒪𝒫 𝑀𝒶𝒾𝓃𝒮𝓉𝒶𝑔𝑒!

𝐃𝐔𝐒𝐒 – czyli ikony undergroundowej sceny muzyki elektronicznej na LOOP Music Festival! Polski duet, który tworzą DJ W i Sebastian S, połączyła miłość do muzyki klubowej. Od wielu lat bydgoska formacja kreuje i wyznacza trendy na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Podczas swoich setów producenci nie ograniczają się do jednego gatunku i umiejętnie łączą style oraz utwory. Ich sety wyróżnia ścisła symbioza muzycznego doświadczenia oraz tradycji z nowoczesnością oraz innowacją. Kultowy duet DUSS wystąpi dla Was na scenie “𝗧𝗥𝗘𝗘 𝗦𝗧𝗔𝗚𝗘”.

Naszym kolejnym 𝗵𝗲𝗮𝗱𝗹𝗶𝗻𝗲𝗿𝗲𝗺 jest nie kto inny jak… 𝐉𝐨𝐬𝐞𝐟 𝐁𝐫𝐚𝐭𝐚𝐧! Barwna postać polskiej rap sceny, który swoimi hitami takimi jak „La Manga”, „Z BRATEM ZARABIAM PAPIER” czy też „Wuwua” podbił serwisy strumieniowe w Polsce. Przygotujcie się na konkretny koncert od członka ekipy gm2l. Madryt, La manga, dziś Hiszpania wczoraj Praga… Teraz czas na wielki ogień w Cesarzowicach.. Josef Bratan zagra dla Was na 𝐿𝒪𝒪𝒫 𝑀𝒶𝒾𝓃𝒮𝓉𝒶𝑔𝑒.

My już nie możemy się doczekać LOOP MUSIC FESTIVAL!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *