W Domu Kultury ponownie odbędzie się gala „Młode Talenty”, organizowana wraz z Młodzieżową Radą Powiatu Średzkiego.

Gala odbędzie się 7 kwietnia 2022 w foyer oraz Sali widowiskowej DK Środa Śląska. Po raz kolejny uczniowie ze średzkich szkół średnich mają szansę zrealizowania swoich najbardziej fantastycznych pomysłów, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki.

Zważywszy na to, że „Młode Talenty” działają pod patronatem DK od 2011 roku kolejna edycja nie może odbyć się bez logo. Oficjalnie prezentujemy logo „Młodych Talentów” [autor logo: Jacek Kata].

Znak imituje pąk kwiatowy, który z kolei symbolizuje rozwój, nieodkryty talent. W logo możemy dostrzec także serce, które zwraca uwagę na zapał, ale również wrażliwość artystyczną. W konstrukcji dostrzec możemy także inicjały wydarzenia „MT”.

Każdy zapewne zinterpretuje logo na swój sposób, jednak dla nas logo „Młode Talenty” jest kwintesencją wszystkich wspólnych doświadczeń, które każdego roku towarzyszą nam podczas współpracy z młodzieżą podczas tej wyjątkowej gali.

Warto jednak pamiętać, że logo to tylko wierzchołek góry o nazwie „Młode Talenty”. To impreza z historią sięgającą ponad dekadę, w ciągu której na naszej scenie zaprezentowało się mnóstwo wspaniałych, utalentowanych osób.

Jesteśmy dumni, że wielkie talenty rozwijają się pod naszymi skrzydłami, tym bardziej, że wielu z uczestników widujemy na co dzień w korytarzach DK.

Zapraszamy na galę!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *