Zapraszamy na XVIII Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej!

W tym roku mamy zaszczyt być współorganizatorami XVIII Turnieju Tańca Towarzyskiego w Środzie Śląskiej. Wraz z ST. A. i W. Jabczyńskimi i Gminą Środa Śląska gorąco zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się już 5 grudnia w Hali Sportowej SP. Nr 3 w Środzie Śląskiej.

XVIII edycja ogólnopolskiego turnieju niesie ze sobą wiele atrakcji. Program obejmuje występy taneczne w różnych kategoriach wiekowych, galę taneczną a także artystyczne pokazy – lokalnej grupy tanecznej Ladies oraz Trio KET – trójka akrobatek – medalistek z klubu Akrobatyka Ropczyce, których występ niedawno mogliśmy obejrzeć w Mam talent!

Ze względów organizacyjnych w tym roku OSiR Środa Śląska pełni funkcję doradczą.

Bilety można nabyć na naszej stronie i w sekretariacie DK od pon. do pt. od 8:00 do 15:30.

Bilet całodniowy ulgowy – 10zł (dzieci, młodzież do 18 roku życia, Seniorzy), normalny – 20zł, dzieci do lat 7 – wstęp wolny.

Kasa biletowa w dniu imprezy czynna od godz. 8:00.

Zajrzyj tutaj i dowiedz się więcej o wydarzeniu 🙂

Dziękujemy również za zaangażowanie sponsorom tegorocznego turnieju: Szkółka roślin ozdobnych Stefanogród, Verpa Folie Wrocław Sp. z o.o., Sklep Merkury Dariusz Hamkało, PSB Mrówka Środa Śląska, Rogalik. Piekarnia, ciastkarnia. Szostak J., Magnus Medical, Vitbis Sp. z o.o. Zakład produkcji szklanych ozdób choinkowych, AKCES dance – producent obuwia tanecznego.

Informujemy, że turniej rozgrywany jest zgodnie z przepisami PTT, oraz z zachowaniem wytycznych GIS i rozporządzenia Rady Ministrów w związku z występowaniem COVID-19.

Procedura bezpieczeństwa podczas turnieju w okresie pandemii COVID-19, zamieszczona będzie w zakładce informacje i aktualizowana na bieżąco zgodnie ze zmianami obostrzeń.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *