Na „Jesienne dekoracje” jeszcze nie jest za późno, dlatego ogłaszamy konkurs!

Konkurs skierowany jest do dzieci (6-10 lat) i młodzieży (11-16 lat). Dla zwycięzców i osób wyróżnionych przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie ozdoby w tematyce jesiennej, z wykorzystaniem roślin naturalnych tj. żołędzie, kasztany, kolorowe liście dębu, klonu czy borówki, miechunki, lawendy, trzmieliny, jarzębiny, różnego rodzaju traw i suszonych kwiatów. No dobra – chyba już wystarczająco podpowiedzieliśmy 😉 ale może zmotywujemy kogoś, kto jeszcze nie udekorował swojego domu na jesień.

  • Każda praca powinna być zaopatrzona w solidnie przymocowany element umożliwiający zawieszenie ozdoby na ścianie (w konkursie nie mogą brać udziału prace na podstawce).
  • Do ozdoby należy zamocować pętelkę, umożliwiającą jej zawieszenie na ścianie.
  • Do każdej pracy powinna być przymocowana metryczka zawierająca: imię, nazwisko oraz wiek autora pracy.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu Domu Kultury do 30.11.2021 (wtorek) wraz z podpisanym OŚWIADCZENIEM dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ponadto informujemy, że udział w konkursie jest równoznaczny z udzieleniem zgodny na publikacje prac na stronie dksrodaslaska.pl oraz https://www.facebook.com/DKSrodaSlaska.

Liczymy na Waszą kreatywność i ciekawe pomysły!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *