26.06 o godz. 18:30 w Rynku Dolnym w Środzie Śląskiej odbędzie się koncert Janusza Cedro.

Informacje o wykonawcy:

Janusz Cedro – kompozytor, aranżer, reżyser, manager i producent muzyczny. Znany szerszej publiczności jako wokalista grupy SPIRITUALS SINGERS BAND oraz z występów w projekcie JANUSZ CEDRO LIVE IN CONCERT i JANUSZ CEDRO AND THE BAND . W 2016 roku powołał nowy projekt JANUSZ CEDRO – SOLO (wokal z towarzyszeniem gitary). Z tym projektem gra koncerty (zawsze przy pełnych salach) , a koncert zatytułowany jest ” NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI PRZEBOJE POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH”.

Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: CZERWONE GITARY, PIOTR SZCZEPANIK, DWA PLUS JEDEN, NIEBIESKO CZARNI, SŁAWA PRZYBYLSKA, CZESŁAW NIEMEN, MICHAJ BURANO, KARIN STANEK, MACIEJ KOSSOWSKI, ANDRZEJ I ELIZA, BREAKOUT, URSZULA SIPIŃSKA, SKALDOWIE…

Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to “ZŁOTE CZASY ROCK AND ROLLA “. Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe “WSPÓLNE ŚPIEWANIE Z PUBLICZNOŚCIĄ”.

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *