Już od kilku lat na świątecznym jarmarku w Środzie Śląskiej rozdajemy świąteczne drzewka osobom, które odważą się zaśpiewać na naszej scenie. W tym roku chcąc kontynuować tradycję, zmuszeni jesteśmy do zmiany formuły, ale mamy nadzieję, że nie przeszkodzi to Państwu w kolędowaniu.
Zapraszamy więc do prezentowania swoich talentów wokalnych i muzycznych online!

Aby wygrać choinkę należy przesłać film (min. 60 sekund) z wykonaniem kolędy lub świątecznej piosenki. Śpiew, gra na instrumentach, a dla wszechstronnie uzdolnionych – jedno i drugie. Nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe, do udziału zapraszamy więc solistów w każdym wieku, a także całe rodziny (oczywiście mieszkające razem).
Przesłane przez Państwa nagrania zostaną opublikowane na facebookowej stronie Domu Kultury w Środzie Śląskiej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: martyna.ekiert@srodaslaska.pl – w tytule należy wpisać “Choinka za kolędę”.

Zgłoszenie konkursowe nie może zawierać treści sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich jak również przedstawiać sytuacji, które nie spełniają powyższych warunków nie będą brane pod uwagę podczas wyłaniania Zwycięzców. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia takiego zgłoszenia. Biorąc udział w konkursie tym samym właściciel konta wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz. U z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Nagrodą w konkursie jest bon na choinkę do wykorzystania we wskazanym przez Organizatora punkcie. Powiadomiony mailowo Uczestnik zobowiązany jest do kontaktu z Organizatorem w terminie 3 dni od zamieszczenia informacji o przyznaniu nagród. Brak odpowiedzi w ww. terminie będzie traktowany jako rezygnacja z nagrody. W przypadku rezygnacji przez Zwycięzcę z nagrody Organizator zastrzega sobie prawo przyznania nagrody innemu Uczestnikowi. Odbiór nagrody nastąpi po uprzednim ustaleniu z Laureatem sposobu odbioru nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia! 

 

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *