W tym roku sytuacja epidemiologiczna zaskoczyła wszystkich, a nas zmusiła do przeorganizowania całego sezonu imprez plenerowych. Postanowiliśmy zrobić coś zupełnie nowego – projekt wakacyjny “Letnie granie nad wodą” – czyli cykl koncertów organizowanych we współpracy z pizzerią Al LAGO.

Do współpracy zaprosiliśmy lokalnych muzyków, którzy chcieli podzielić się swoją twórczością i zaprezentować na scenie. Jeszcze wtedy nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego odbioru. Szybko okazało się jednak, że impreza zyskuje popularność i coraz więcej osób zaczęło interesować się wydarzeniem. W Letnim graniu wzięli udział: MG Acoustic Trio, Średzka Orkiestra Dęta, Polanie, Biesiadni, Synestezja, Mike, Justyna Czarniecka, Alicja Król (Madeline King), Piotr Rejda i Mocne Lajty, Dolnoślązacy z Ciechowa, Jutuber, T-Rip, Paweł Wenderski z zespołem Kuźnia, Gosia Pauka z zespołem, Julia Chichłowska, Minęło Band, Damian Godlewski i Rafał Wawrzeń.

Niezmiernie nam miło, że mieliśmy okazję współtworzyć przedsięwzięcie z artystami, którzy tworzą muzykę z pasją i takim zaangażowaniem! Zapewne jeszcze nie raz zobaczycie ich na średzkiej scenie. Dziękujemy wszystkim, z którymi udało nam się współpracować podczas organizacji całego cyklu – artystom za świetną muzykę i energię oraz niezastąpionej publiczności – za obecność i niesamowitą atmosferę!

Inne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *