3D Cyfrowe Kino Środa Śląska to najnowocześniejsze kino w powiecie średzkim. Posiadamy salę kinową, która przeszła gruntowny remont, mogącą pomieścić jednorazowo  198 widzów. Sala wyposażona jest w wygodne fotele, doskonałej jakości cyfrowy sprzęt projekcyjny i nagłośnieniowy, który umożliwia wyświetlanie filmów  w technice 2D i 3D. Z propozycji naszego kina korzystają przede wszystkim klienci indywidualni. Jednak pamiętając o oczekiwaniach instytucji i firm przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Państwa.

Karnety/Vouchery

Vouchery czyli otwarte bilety do Kina Cyfrowego w Środzie Śląskiej np. na wykorzystanie funduszu socjalnego firmy a także idealna forma motywacji pracowników. W ofercie znajdują się zarówno vouchery na seanse 2D jak i 3D dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Vouchery mają niższą cenę biletów, rabat 10 % od wartości obowiązującej przy wolnej sprzedaży, termin ważności 3 miesiące od daty sprzedaży. Osoba sama decyduje o tytule i terminie projekcji.

Wynajem

Oferujemy preferencyjne warunki wynajmu pomieszczeń, celem organizacji szkoleń wykładów, konferencji.  Posiadamy 7 sal, które odpowiednio mieszczą od 5 do 198 osób.

Reklama w kinie

Zapraszamy do reklamowania Państwa firmy. Oferujemy reklamę np.:

- on-screen (emisja logo na ekranie kinowym znajdującym się w sali widowiskowej lub foyer kina)

- of-screen (ekspozycja banneru reklamowego w holu kina)

 

Wszystkie formy reklamy są płatne. Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności z jakich form reklamy chcą Państwo skorzystać. Przy współpracy z Państwem tworzymy ofertę dopasowaną specjalnie do Państwa potrzeb i naszych możliwości.

 

Kontakt:

Paweł Dwornicki

Dom Kultury

pl. Wolności 58

Tel. 71 317 32 11

e-mail: kino@srodaslaska.pl
Zapisz się | Zrezygnuj


RODO - Klauzula informacyjna

Dom Kultury w Środzie Śląskiej pl. Wolności 58, 55-300 Środa Śląska tel./fax. (071) 317 32 11, e-mail: dk@srodaslaska.pl | Projekt i wykonanie neopixel